I

Ion Ovidiu Panisoara

18 produse in 5 categorii

Compară prețuri pentru 18 produse Ion Ovidiu Panisoara din 5 categorii, pe 1 magazine online. Prețurile pornesc de la 10 Lei. Reducerea medie curentă este de 21%.

Produse 18
Magazine 1
Categorii 5
De la 10 Lei
Reducere medie 21%

Carti

8 produse
eBook The seven medals of success - Ion-Ovidiu Panisoara
-25%
LibrisIon Ovidiu Panisoara

eBook The seven medals of success - Ion-Ovidiu Panisoara

Date vechi

in stoc

14,40 RON

10,80Lei

Cel mai mic preț verificat: 10,80 RON

eBook Medaliile succesului. Scoala de vis - Ion-Ovidiu Panisoara
-25%
LibrisIon Ovidiu Panisoara

eBook Medaliile succesului. Scoala de vis - Ion-Ovidiu Panisoara

Date vechi

in stoc

16,21 RON

12,16Lei

Cel mai mic preț verificat: 12,16 RON

eBook Ghidul profesorului - Ion-Ovidiu Panisoara
-25%
LibrisIon Ovidiu Panisoara

eBook Ghidul profesorului - Ion-Ovidiu Panisoara

Date vechi

in stoc

30,61 RON

22,96Lei

Cel mai mic preț verificat: 22,96 RON

eBook Comunicarea eficienta. Editia a IV-a - Ion-Ovidiu Panisoara
-25%
LibrisIon Ovidiu Panisoara

eBook Comunicarea eficienta. Editia a IV-a - Ion-Ovidiu Panisoara

Date vechi

in stoc

44,35 RON

33,26Lei

Cel mai mic preț verificat: 33,26 RON

eBook Enciclopedia metodelor de invatamant - Ion-Ovidiu Panisoara
-25%
LibrisIon Ovidiu Panisoara

eBook Enciclopedia metodelor de invatamant - Ion-Ovidiu Panisoara

Date vechi

in stoc

48,58 RON

36,44Lei

Cel mai mic preț verificat: 36,44 RON

Povestile Diandrei. Vol. 1 - Ion-Ovidiu Panisoara
-16%
LibrisIon Ovidiu Panisoara

Povestile Diandrei. Vol. 1 - Ion-Ovidiu Panisoara

Date vechi

in stoc

12,06 RON

10,15Lei

Cel mai mic preț verificat: 10,15 RON

Emotiile, de la teorie la poezie Vol.2 - Ion-Ovidiu Panisoara
-16%
LibrisIon Ovidiu Panisoara

Emotiile, de la teorie la poezie Vol.2 - Ion-Ovidiu Panisoara

Date vechi

in stoc

38,17 RON

32,14Lei

Cel mai mic preț verificat: 32,14 RON

Emotiile, de la teorie la poezie - Ion-Ovidiu Panisoara
LibrisIon Ovidiu Panisoara

Emotiile, de la teorie la poezie - Ion-Ovidiu Panisoara

Date vechi

in stoc

40,07Lei

Cel mai mic preț verificat: 40,07 RON

Emotijovia. Jocul emotiilor - Ion-Ovidiu Panisoara
-16%
LibrisIon Ovidiu Panisoara

Emotijovia. Jocul emotiilor - Ion-Ovidiu Panisoara

Date vechi

in stoc

93,10 RON

78,40Lei

Cel mai mic preț verificat: 78,40 RON

Calendarul fericirii. 365 de idei pentru o viata buna - Ion-Ovidiu Panisoara
-16%
LibrisIon Ovidiu Panisoara

Calendarul fericirii. 365 de idei pentru o viata buna - Ion-Ovidiu Panisoara

Date vechi

in stoc

68,30 RON

57,51Lei

Cel mai mic preț verificat: 57,51 RON

Joc: Lumea emotiilor
-25%
LibrisIon Ovidiu Panisoara

Joc: Lumea emotiilor

Date vechi

in stoc

89,48 RON

67,11Lei

Cel mai mic preț verificat: 67,11 RON

Întrebări frecvente despre Ion Ovidiu Panisoara

Cât costă produsele Ion Ovidiu Panisoara?
Cel mai ieftin produs Ion Ovidiu Panisoara monitorizat costă 10 Lei. Prețurile ajung până la 78 Lei.
Pe ce magazine găsesc produse Ion Ovidiu Panisoara?
Pretzi monitorizează produse Ion Ovidiu Panisoara pe 1 magazine, printre care Libris.
Sunt reduceri active la Ion Ovidiu Panisoara?
Reducerea medie la produsele Ion Ovidiu Panisoara este 21%. Compară prețurile înainte de a cumpăra.

Compară prețurile automat pe orice magazin

Extensia Pretzi arată cel mai mic preț direct pe pagina produsului.